КМДА Київська міська державна адміністрація


Шановний відвідувачу!

Повідомити  про порушення антикорупційного законодавства  можна на «лінію довіри»  Департаменту економіки та інвестицій за телефоном: (044) 202-72-66 або електронною поштою за адресою: anticor@guekmda.gov.ua

  

 

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

 

 

Якщо Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Департаменту  економіки та інвестицій або установ, що належать до сфери його управління, за наявності обгрунтованого переконання, що інформація є достовірною, а саме:

  • отримання працівником неправомірної вигоди (хабар, подарунок, якісь преференції тощо);
  • використання працівником будь-якого державного чи комунального майна, або коштів в приватних інтересах;
  • конфлікт інтересів;
  • порушення обмеження спільної роботи близьких осіб;
  • недотримання обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності;
  • порушення правил етичної поведінки;
  • неподання, або подання неправдивої декларації особою, яка зобов’язана декларувати свої доходи і видатки;
  • надання керівництвом незаконних доручень, або будь-які інші неправомірні діяння в антикорупційній сфері.

Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Відповідно до Закону «Про запобігання корупції» особа, яка надає допомогу в запобіганні і протидії корупції (викривач) - фізична особа, яка за наявності переконання, що інформація є достовірною, повідомила про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону, вчинених іншою особою, якщо така інформація стала їй відома у зв’язку з її трудовою, професійною, господарською, громадською, науковою діяльністю, проходженням нею служби чи навчання або її участю у передбачених законодавством процедурах, які є обов’язковими для початку такої діяльності, проходження служби чи навчання.

Анонімне повідомлення про порушення вимог Закону підлягає перевірці у термін не більше п’ятнадцяти днів від дня його отримання. Якщо у вказаний термін перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, керівник відповідного органу або його заступник продовжують термін розгляду повідомлення до тридцяти днів від дня його  отримання.

Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику.

Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом Департаменту економіки та інвестицій, як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону.

 

Антикорупційний телефон КМДА: +38 (067)242-32-70

Контакти, за якими можна звернутись щодо порушень антикорупційного законодавства:

«Лінія довіри» управління з питань запобігання та виявлення корупції апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), на яку можна надіслати інформацію або звернутись у телефонному режимі щодо порушень антикорупційного законодавства:

 

 Наказ щодо викривачівПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.