КМДА Київська міська державна адміністрація


Повідомлення

про оприлюднення проєкту Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки та звіту про стратегічну екологічну оцінку

 

Виконавчий орган Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) повідомляє про проведення стратегічної екологічної оцінки Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки (далі – Програма).

Програма є важливим інструментом реалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року, який забезпечує послідовне та планомірне втілення основної стратегічної мети розвитку міста Києва – покращення якості життя мешканців, що визначається економічним добробутом і комфортом життя у місті з багатою історичною традицією.

Реалізація визначених завдань Програми дозволить створити умови для економічного зростання з урахуванням екологічної складової, удосконалення механізмів управління розвитком міста на засадах ефективності, відкритості та прозорості, посилення інвестиційної та інноваційної активності, забезпечення належного функціонування інженерно-транспортної та комунальної інфраструктури, проведення цілеспрямованої містобудівної політики, дотримання високих екологічних стандартів, в результаті цього - забезпечення гідних умов життя та загального підвищення добробуту населення, підвищення конкурентоспроможності міста, доступності широкого спектра соціальних послуг тощо.

В результаті впровадження заходів Програми очікується, що у порівнянні із існуючим станом, буде позитивний вплив на навколишнє природне середовище, зокрема на здоров’я населення.

Програма підлягає затвердженню Київською міською радою.

Громадське обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку Програми розпочинається 17 серпня 2020 року та завершується 16 вересня 2020 року.

Способом участі громадськості є надання зауважень і пропозицій у письмовій формі та в електронному форматі.

Департамент економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) є органом, від якого можна отримати інформацію щодо стратегічної екологічної оцінки Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки.

Пропозиції та зауваження до звіту про стратегічну екологічну оцінку Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки просимо надсилати до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за адресою: 01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36 або на електронну адресу: [email protected] до 16 вересня 2020 року.

Наявна екологічна інформація, у тому числі пов’язана зі здоров’ям населення, що стосується Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки знаходиться за адресою: 01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36.

Необхідність проведення транскордонних консультацій відсутня.

Додатки:

Проєкт Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки

Звіт про стратегічну екологічну оцінку Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.