Головна  →  Діяльність  →  Пайова участь у розвитку інфраструктури міста  →  Заява на вирішення питання пайової участі для нежитлових будівель, споруд та приміщень

[ЗРАЗОК ЗАЯВИ]

 

 

Департамент економіки та інвестицій

ВО КМР (КМДА)

 

 

[П.І.Б. повністю/Назва організації

Адреса реєстрації

Контактний телефон

 

Адреса для листування]

 

Прошу надати висновок щодо необхідності вирішення питання пайової участі у створенні і розвитку соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва у зв’язку з [назва робіт] [назва об’єкту] [загальнаплоща об’єкту будівництва/реконструкції], по [будівельна/ поштова адреса] в [__________] районі м. Києва.

В разі необхідності сплати пайових внесків прошу надати мені проект відповідного договору з розрахунком.

Примірники договору про пайову участь просимо [надати під час прийому громадян та юридичних осіб щодо пайової участі/ направити засобами поштового зв’язку на адресу:__].

[Будівництво здійснюється на земельній ділянці (кадастровий номер __________), право власності/користування якою підтверджується [назва і реквізити документу] [у разі перебування земельної ділянки у власності, надати завірені належним чином копії документи про право власності (державний акт на право власності на земельну ділянку, договір купівлі-продажу земельної ділянки,  витяг (свідоцтво) з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно тощо)]].

 

Для розгляду надаємо наступні документи:

  •  

  •  

 

[Загальна кошторисна вартість будівництва/ реконструкції об’єкту згідно п. 6.2. Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі замовників у розвитку інфраструктури міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 15.11.2016 № 411/1415 (зі змінами), не визначалася.]

 

Плановий строк введення об’єкту в експлуатацію: [_______]

 

Просимо встановити наступний графік оплати пайової участі: [_______]

 

___________ _________________

дата підпис та П.І.Б.

Заява на вирішення питань пайової участі для нежитлових будівель, споруд та приміщень.

Версiя для друку