КМДА Київська міська державна адміністрація


25 червня 2021

Святошинський район столиці очолив рейтинг РДА у травні 2021 року

Святошинський район столиці очолив рейтинг РДА у травні 2021 року

За результатами оцінювання діяльності райдержадміністрацій за окремими показниками у травні 2021 року найбільшу кількість балів отримала Святошинська РДА за рахунок лідируючих позицій за 6 показниками. Дніпровський та Печерський райони посіли друге та третє місця відповідно. Такі дані наводить Департамент економіки та інвестицій КМДА, який проводить рейтингування районів Києва.

Протягом звітного періоду роботи з будівництва (реконструкції) та/або капітального ремонту проводились всіма райдержадміністраціями. За показником «Рівень освоєння видатків на капітальні вкладення та капітальний ремонт за рахунок коштів бюджету м. Києва» найвищий відсоток освоєння забезпечили Голосіївська, Оболонська та Шевченківська райдержадміністрації.

За результатами оцінювання у травні 2021 року якості робіт з надання адміністративних послуг найбільшу кількість балів отримали Печерський, Святошинський та Солом’янський ЦНАПи.

За рівнем виконання звернень громадян з питань життєдільяності району першість має Печерський район, а з питань житлового господарства – Святошинський район. За показником «Рівень виконання звернень громадян з питань забезпечення благоустрою міста» у травні 2021 року найвищий рівень виконання звернень громадян зафіксовано у Голосіївському районі.

Найкраща ситуація з відновлення благоустрою в місцях аварійних розриттів спостерігалась у Солом’янському, Святошинському, Деснянському та Печерському районах.

Найбільше декларацій про вибір лікаря підписано у Дарницькому та Шевченківському районах столиці. Загалом спостерігається зростання рівня укладання декларацій про вибір лікаря первинної ланки закладів охорони здоров’я практично у всіх районах міста. За рівнем охоплення щепленнями відповідно до річного плану календаря профілактичних щеплень в місті Києві лідируючі позиції займали Печерський, Подільський та Дарницький райони. Слід зазначити, що усі комунальні заклади охорони здоров’я міста Києва виконали план охоплення профілактичними щепленнями за 5 місяців 2021 року, зокрема, вакциновано 47,9% населення від запланованого на 2021 рік при базовому показнику 40%.

За якістю та рівнем організації ярмарків всі райони Києва отримали найвищий бал.

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.