Додаткове оголошення

про проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку на 2021 рік, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в м. Києві

 

Регіональною комісією з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в м. Києві 15.01.2020 було оголошено конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку на 2021 рік, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у м. Києві (далі – Конкурс), про що було повідомлено на офіційному веб-сайті Департаменту економіки та інвестицій.

Метою Конкурсу є підготовка, проведення оцінки та попередній відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у м. Києві у 2021 році.

У конкурсному відборі можуть брати участь підготовлені у встановленому законодавством порядку структурними підрозділами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та районними в місті Києві державними адміністраціями (далі – Заявники) інвестиційні програми і проекти комунальної форми власності.

Пріоритетними технічними завданнями на інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку на 2021 рік є:

  1. Відновлення основної магістральної системи водовідведення та водопостачання міста Києва
  2. Будівництво, реконструкція вулично-шляхової мережі міста Києва (в т.ч. розвиток велоінфраструктури) та штучних споруд;
  3. Забезпечення якісної та доступної медицини в м. Києві шляхом розвитку закладів охорони здоров’я та приведення їх у відповідність до сучасних потреб;
  4. Створення сучасних багатофункціональних навчально-тренувальних, спортивних та оздоровчих комплексів;
  5. Розвиток мережі закладів освіти, підвищення рівня забезпеченості освітньою інфраструктурою та її оновлення у відповідності до вимог часу;
  6. Впровадження сучасних екологічних технологій переробки побутових відходів та знезараження шкідливих речовин;

 

Додатково інформуємо.

Мінрегіоном спільно з групою радників з підтримки впровадження державної регіональної політики в 2019 році було проведено роботу над вдосконаленням інформаційно-аналітичної системи державного фонду регіонального розвитку (https://new.dfrr.minregion.gov.ua/), яка передбачає можливість підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

За допомогою зазначеної інформаційно-аналітичної системи передбачається значно поліпшити процес реалізації проектів за рахунок державного фонду регіонального розвитку, зокрема:

-  електронізація подачі проектів та проектної документації;

-  створення електронного кабінету заявника;

-  оцінка проектів виключно на платформі (за допомогою електронного цифрового підпису);

-  використання електронного цифрового підпису для реєстрації,

-  оцінювання та оновлення інформації по проектах;

-  підготовка звітності та аналітики на підставі даних з онлайн платформи тощо.

         Метою впровадження таких механізмів є підвищення рівня відповідальності за інформацію, що розміщується на платформі, зменшення корупційних ризиків при подачі, оцінці та реалізації проектів, а також  спрощення  доступу громадянам до інформації по проектах, що реалізуються в регіонах за рахунок державного фонду регіонального розвитку.

Крім того зазначаємо, що наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 08.10.2019 № 234 внесено зміни до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 24 квітня 2015 року № 80, який зареєстровано у Міністерстві юстиції України 13.12.2019 № 1243/34214, та опубліковано у Офіційному віснику України №100 28.12.2019.

Зазначеним наказом, у тому числі, затверджено нову форму технічного завдання на інвестиційну програму і проект регіонального розвитку, що може реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, а також оновлену форму інвестиційної програми і проекту регіонального розвитку, що може реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Подача проєктів здійснюється шляхом  заповнення форм на відповідній сторінці офіційного веб-сайту Міністерства розвитку громад та територій України: https://new.dfrr.minregion.gov.ua/.

Крім того, всі документи для участі у Конкурсі підписуються керівником Заявника і в трьох примірниках подаються до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 36, каб. 606, в паперовому та вигляді, а також електронною системою документообігу «АСКОД»

 

Відеоінструкція для Заявників:

Реєстрація

https://drive.google.com/file/d/1Ick0rLjGjastDwodavqRI_FkQVbzYV28/view

 

Подача проєкта

https://drive.google.com/file/d/11hJpl49ugX_75s_mqf9TxDFP7ljMas57/view

 

Прийом пропозицій для конкурсного відбору на 2021 рік триватиме –
з 15 січня до 01 березня 2020 року.

 

Додаткова інформація за тел. (044) 202-72-97, 202-76-68, 202-72-64.

Версiя для друку

 

КНДУ «Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста»