Головна  →  Діяльність  →  Конкурс інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку  →  Оголошення про продовження додаткового конкурсного відбору проектів державного фонду регіонального розвитку на 2017 рік

Оголошення

про продовження додаткового конкурсного відбору проектів державного фонду регіонального

розвитку на 2017 рік

 Відповідно до положень статті 241 Бюджетного кодексу України повідомляємо про проведення додаткового конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, за напрямком розвиток спортивної інфраструктури (програми і проекти щодо створення, розвитку, будівництва, реконструкції, капітального ремонту об’єктів спортивної інфраструктури).

Термін подання заявок триває до 03 липня 2017 року.

 

Основні умови та критерії конкурсного відбору не змінюються.

Звертаємо увагу, що для проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація) основною умовою відбору є наявність затвердженої в установленому законодавством порядку проектної документації, для проектів з капітального ремонту – експертиза кошторису.

 

Для участі у конкурсному відборі проекти подаються за підписом керівника заявника у 3-х примірниках, оформлених відповідно до вимог Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого наказом Мінрегіону України від 24.04.2015 № 80 (зі змінами від 01.04.2016 № 80).

 

Крім того, проекти обов’язково розміщуються на он-лайн платформі ДФРР http://dfrr.minregion.gov.ua/  в термін до 03 липня 2017 року.

Документи подаються до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 36, каб. 606, в паперовому та електронному вигляді на електронну адресу [email protected].

 

Додаткова інформація за тел. (044) 202-76-68, 202-72-64, 202-72-97.

 

Версiя для друку

 

КНДУ «Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста»