Головна  →  Діяльність  →  Конкурс інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку  →  2021  →  Оголошення про проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в м. Києві у 2022 році

Регіональна комісія з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в м. Києві оголошує конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у м. Києві у 2022 році (далі – Конкурс).

Метою Конкурсу є підготовка, проведення оцінки та попередній відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у м. Києві у 2022 році.

У конкурсному відборі можуть брати участь підготовлені у встановленому законодавством порядку структурними підрозділами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та районними в місті Києві державними адміністраціями (далі – Заявники) інвестиційні програми і проекти комунальної форми власності.

Зазначені проекти мають відповідати критеріям, визначеним постановою Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 року № 196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку» (зі змінами).

Перелік документів, які подаються для участі у Конкурсі, та відповідні форми затверджені наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства 24.04.2015 року № 80 (зі змінами).

Про перелік технічних завдань інвестиційних програм та проєктів буде повідомлено додатково після їх погодження з Міністерством розвитку громад та територій України.

Подача проєктів здійснюється шляхом заповнення форм на відповідній сторінці офіційного веб-сайту Міністерства розвитку громад та територій України: https://new.dfrr.minregion.gov.ua/.

Крім того, всі документи для участі у Конкурсі підписуються керівником Заявника і в трьох примірниках подаються до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 36, каб. 606, в паперовому  вигляді, а також електронною системою документообігу «АСКОД».

 

Відеоінструкція для Заявників:

Реєстрація

https://drive.google.com/file/d/1Ick0rLjGjastDwodavqRI_FkQVbzYV28/view

 

Подача проєкту

https://drive.google.com/file/d/11hJpl49ugX_75s_mqf9TxDFP7ljMas57/view

 

Прийом пропозицій для конкурсного відбору на 2022 рік триватиме
 до 15 червня 2021 року.

 

Додаткова інформація за тел. (044) 202-72-97, 202-76-68, 202-72-64.

 

Версiя для друку

 

КНДУ «Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста»