Головна  →  Діяльність  →  Конкурс інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку  →  2020  →  Оголошення про проведення попереднього конкурсного відбору

15.01.2020

Оголошення

про проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку на 2021 рік, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в м. Києві

 

           Регіональна комісія з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в м. Києвіоголошує конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку на 2021 рік, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у м. Києві (далі – Конкурс).

          Метою Конкурсу є підготовка, проведення оцінки та попередній відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у м. Києві у 2021 році.

        У конкурсному відборі можуть брати участь підготовлені у встановленому законодавством порядку структурними підрозділами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та районними в місті Києві державними адміністраціями (далі – Заявники) інвестиційні програми і проекти комунальної форми власності.

           Зазначені проекти мають відповідати критеріям, визначеним постановою Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 року № 196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку».

Перелік документів, які подаються для участі у Конкурсі, та відповідні форми затверджені наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства 24.04.2015 року № 80 (зі змінами).

Всі документи для участі у Конкурсі підписуються керівником Заявника і в трьох примірниках подаються до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 36, каб. 606, в паперовому та електронному вигляді на електронну адресу [email protected].

Крім того, електронні форми документів в обов’язковому порядку заповнюються на відповідній сторінці офіційного веб-сайту Міністерства розвитку громад та територій України.

Прийом пропозицій для конкурсного відбору на 2021 рік триватиме
з 15 січня до 01 березня 2020 року.

 

Додаткова інформація за тел. (044) 202-76-68, 202-72-64, 202-72-97.

Версiя для друку

 

КНДУ «Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста»