Інша корисна інформація

 
 
Розʼяснення щодо встановлення тарифів на послугу з поводження з побутовими відходами в умовах законодавчих змін з 01.05.2019.
Рекомендації та форми для встановлення тарифів на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, централізоване водопостачання і централізоване водовідведення.
Роз’яснення щодо встановлення тарифів на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, централізоване водопостачання і централізоване водовідведення в умовах законодавчих змін з 01.05.2019.
Рекомендації і форма заяви для встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, виробництво теплової енергії на установках з альтернативних джерел енергії.
Інформація і форми для надання інформації на виконання вимог Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення.
ІнформацІя щодо перегляду тарифів на перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху, у 2018 році.
 
  Порядок обліку та оплати комунальних послуг;
Права споживачів та обов’язки виконавців у сферах теплопостачання, централізованого постачання гарячої води,централізованого питного водопостачання та водовідведення відповідно до основних нормативно-правових актів у цих сферах;
  ІНФОРМАЦІЯ про проведення перерахунків розміру плати за комунальні послуги в разі ненадання їх або надання не в повному обсязі, зниження якості;
  ІНФОРМАЦІЯ стосовно розподілу повноважень між НКРЕКП та органами місцевого самоврядування щодо встановлення тарифів на теплову енергію, централізоване водопостачання та водовідведення, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води та холодної води, водовідведення;
  ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ.
 Прес-реліз
  Повідомлення тарифи на транспорт;
  Обгрунтування до обговорення;
  Економічно обгрунтований тариф на проїзд в метрополітені;
  Економічно обгрунтований тариф на проїзд міською електричкою;
  Економічно обгрунтований тариф на проїзд наземними видами транспорту;
  Прес-реліз 
● Прес-реліз щодо зміни тарифів на проїзд з 14.07.2018 

 

 

 

 

 

Версiя для друку