КМДА Київська міська державна адміністрація


5 лютого 2021

Утворено координаційну раду з розробки Плану дій «Зелене місто» для столиці

Утворено координаційну раду з розробки Плану дій «Зелене місто» для столиці

Утворено координаційну раду з розробки для Києва Плану дій «Зелене місто», робочу групу координаційної ради та затверджено положення про них. Про це йдеться в розпорядженні КМДА № 147.

До складу координаційної ради увійшли перший заступник голови Київської міської державної адміністрації, заступники голови КМДА, відповідальні за стан справ у сфері житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку, містобудування та архітектури, директор Департаменту економіки та інвестицій, Департаменту фінансів, а також голови Постійних комісій Київської міської ради за згодою.

Як ідеться в документі, до 1 жовтня 2021 року координаційна рада з розробки Плану дій «Зелене місто» спільно із командою консультанта – компанією «УС Аткінс Інтернешнл Лімітед» має подати до Департаменту економіки та інвестицій проєкт Плану дій для подальшого його затвердження Київрадою.

Організаційне, інформаційне, матеріально-технічне забезпечення діяльності координаційної ради з розробки Плану дій «Зелене місто», робочої групи координаційної ради з розробки покладено на Департамент економіки та інвестицій КМДА.

Нагадаємо, відповідно до Меморандуму про порозуміння між КМДА та Європейським Банком Реконструкції та Розвитку щодо програми ЄБРР «Зелені міста» від 15 березня 2019 року, Київська міська державна адміністрація бере участь у розробці Плану дій «Зелене місто» для міста Києва з метою вирішення проблем кліматичних змін та довкілля у плануванні розвитку міста та інфраструктурних інвестиціях.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.