Головна  →  Новини  →  17 лютого 2021

Голосіївський, Святошинський та Солом’янський – лідери рейтингу районів за результатами січня 2021 року

Голосіївський, Святошинський та Солом’янський – лідери рейтингу районів за результатами січня 2021 року

За результатами оцінювання діяльності районних в місті Києві державних адміністрацій у січні 2021 року найвищі показники мають Голосіївський, Святошинський та Солом’янський райони столиці. Про це повідомляє Департамент економіки та інвестицій КМДА.

Шевченківський, Дніпровський, Оболонський та Печерський райони столиці посіли 4-7 місця відповідно. Замикають січневий рейтинг Дарницький район – на 8 місці, Деснянський та Подільський – на 9 та 10 позиціях.

Рейтингування райдержадміністрацій здійснюється з метою виявлення проблемних питань життєдіяльності районів столиці та прийняття оперативних управлінських рішень на підставі відомостей структурних підрозділів КМДА та КБУ «Контактний центр міста Києва».

Оцінювання проводиться відповідно до Порядку проведення оцінки діяльності районних в місті Києві державних адміністрацій за окремими показниками, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста. Мова йде, зокрема, про виконання звернень громадян, стан ліфтового господарства, благоустрій територій, рівень охоплення профілактичними щепленнями населення та кількість підписаних декларацій з сімейним лікарем, рівень сплати за оренду комунального майна, влаштування дітей-сиріт до сімейних форм виконання тощо.

Так, за січень 2021 року оцінювання здійснювалося за 17 показниками з 21. Зокрема, за показником «Рівень виконання звернень громадян з питань життєдіяльності району» найвищий результат зафіксовано у Дніпровському, Святошинському та Солом’янському районах столиці.

За рівнем виконання звернень громадян із питань житлового господарства першість мають Святошинський, Солом’янський та Оболонський райони столиці.

У Святошинському, Солом’янському та Дніпровському районах зафіксовано найвищий результат за показником «Рівень виконання звернень громадян з питань забезпечення благоустрою міста».

Найшвидше відновлення благоустрою в місцях аварійних розриттів відбувалось у Солом’янському, Голосіївському та Шевченківському районах. Не закрито жодної аварійної картки на порушення благоустрою у Дарницькому, Оболонському та Печерському районах. Загалом, у січні 2021 року видано 222 аварійні контрольні картки на порушення благоустрою у зв’язку з проведенням аварійних робіт на інженерних мережах.

У всіх районах столиці у січні 2021 року організація проведення сільськогосподарських ярмарок відмічена на високому рівні.

За перший місяць поточного року в 29 будинках столиці обрано форму управління багатоквартирним будинком. Так, утворено 20 ОСББ та обрано 9 управителів. За даним показником лідируючі позиції займали Голосіївський, Солом’янський та Печерський райони. Натомість у січні співвласниками жодного будинку у Деснянському районі не змінено форму управління.

За оцінкою стану ліфтового господарства в районах міста Києва найкраща ситуація зафіксована у Шевченківському, Печерському та Святошинському районах. Найбільша середня щоденна кількість простоїв ліфтів понад 1 добу зафіксована у Дніпровському, Деснянському та Голосіївському районах столиці.

За рівнем охоплення населення профілактичними щепленнями відповідно до річного календаря найвищий результат спостерігався у Святошинському, Солом’янському та Печерському районах міста Києва.  Найнижчі показники мали Деснянський і Подільський райони. Найбільш активно укладали декларації з сімейними лікарями мешканці Дарницького та Шевченківського районів. Найнижчий показник зафіксовано у Печерському районі.

У січні поточного року не оцінювався рівень освоєння видатків на капітальні вкладення та капітальний ремонт за рахунок коштів бюджету міста Києва. Це пов’язане з тим, що райдержадміністраціями здійснювалась підготовка та погодження розпорядчих документів, проєктної документації, адресних переліків об’єктів капітального ремонту. Крім того, рейтингування не проводилось за показниками річної звітності – щодо укомплектованості закладів дошкільної освіти та впровадження змін в організацію харчування учнів у закладах загальної середньої освіти. У зв’язку з обмеженням доступу відвідувачів до приміщень центрів надання адміністративних послуг оцінка їх роботи також не проводилась.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

КНДУ «Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста»