Головна  →  Новини  →  14 липня 2023

На облаштування безпечних умов в укриттях у закладах освіти спрямують 61 мільйон гривень

На облаштування безпечних умов в укриттях у закладах освіти спрямують 61 мільйон гривень

У Києві на будівництво, реконструкцію та реставрацію споруд цивільного захисту, розташованих у закладах освіти, спрямують 61 млн гривень. Відповідні зміни до Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2021-2023 роки в частині поточного року ухвалили депутати Київради. Про це повідомляє Департамент економіки та інвестицій КМДА.

У змінах до Програми враховано перерозподіл бюджетних коштів за головним розпорядником у розмірі 50 млн гривень, щоб направити їх на облаштування укриттів у закладах освіти. Для цього з бюджету Києва додатково спрямовуються 11 мільйонів гривень.

Окрім того, 23,1 млн гривень будуть спрямовані на будівництво укриттів на території Пуща-Водицького психоневрологічного інтернату та Дарницького дитячого будинку-інтернату.

Також у березні 2023 року на капітальні ремонти у спорудах цивільного захисту у закладах загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету та з відповідним співфінансуванням з бюджету столиці спрямували 116 мільйонів гривень.

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

КНДУ «Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста»