Головна  →  Новини  →  19 серпня 2020

Утворено конкурсну комісію для реалізації в столиці проєкту державно-приватного партнерства в сфері безпеки дорожнього руху

Утворено конкурсну комісію для реалізації в столиці проєкту державно-приватного партнерства в сфері безпеки дорожнього руху

Затверджено склад конкурсної комісії з визначення приватного партнера для реалізації пілотного проєкту державно-приватного партнерства «Впровадження системи фіксації порушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі у місті Києві». Про це йдеться в розпорядженні КМДА №1226.

До складу комісії увійшли представники Київської міської державної адміністрації, Департаменту патрульної поліції, депутати Київради та спеціалісти в галузі організації дорожнього руху. Очолює комісію Київський міський голова.

Утворення комісії є одним з етапів для подальшої підготовки конкурсу з визначення приватного партнера в реалізації зазначеного проєкту. Розроблену конкурсну документацію, критерії проведення оцінки пропозицій та зважені коефіцієнти за кожним з них, а також проєкт оголошення про проведення конкурсу комісія надає на затвердження Київраді.

Робота Комісії завершується визначенням приватного партнера для реалізації Проєкту.

Впровадження системи фіксації порушень правил дорожнього руху в автоматичному режимі в місті Києві за рахунок коштів приватного партнера дозволить зменшити кількість дорожньо-транспортних пригод у місті та скоротити травматизм і смертність на дорогах та вулицях міста. 

Попередньо, для обслуговування апаратного комплексу та центру обробки даних буде створено близько 170 нових робочих місць.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

КНДУ «Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста»