Головна  →  Новини  →  23 вересня 2021

Святошинський район є лідером у виконанні звернень громадян у серпні 2021 року

Святошинський район є лідером у виконанні звернень громадян у серпні 2021 року

За результатами рейтингування районних в місті Києві державних адміністрацій у серпні 2021 року найвищий рівень виконання звернень громадян зафіксовано у Святошинському районі столиці. Про це повідомляє Департамент економіки та інвестицій КМДА.

Так, у Святошинському районі опрацьовано найбільшу кількість звернень громадян з питань життєдіяльності району та з питань житлового господарства. За критерієм «виконання звернень громадян з питань забезпечення благоустрою» Святошинська РДА входить у трійку лідерів, трохи поступившись Голосіївському району. Разом із тим, у Святошинському, Солом’янському та Деснянському районах столиці спостерігається найкраща ситуація з відновлення благоустрою в місцях аварійних розриттів.

Найбільшу кількість балів за результатами роботи Центрів надання адміністративних послуг отримали Печерський, Святошинський та Солом’янський райони.

У січні-серпні 2021 року для мешканців міста організовано та проведено 1265 ярмарків, на яких, за оперативними даними, кияни змогли купити 30,9 тис. тонн сільськогосподарської продукції за цінами виробників. У серпні в усіх районах міста Києва, крім Оболонського, організація проведення сільськогосподарських ярмарок відмічена на високому рівні.

Продовжувалась робота із залучення власників багатоквартирних будинків до управління ними. Так, у серпні 2021 року в Києві у 19 будинках обрано форму управління багатоквартирним будинком: 13 будинків створили ОСББ та 6 будинків обрали управителів. Загалом із початку року ОСББ створено у 57 будинках та обрано управителів у 115 будинках. За результатами роботи у січні-вересні 2021 року у цьому напрямку позиції лідерів займали Подільський, Дарницький та Печерський райони.

У серпні поточного року зросла кількість укладених декларацій про вибір лікаря первинної ланки закладів охорони здоров’я. Зокрема, збільшення кількості укладених декларацій зафіксовано у Дніпровському, Оболонському та Солом’янському районах. Лідерські позиції в цьому напрямку станом на початок вересня мають Дарницький та Шевченківський райони столиці.

Найвищий відсоток вакцинованого населення профілактичними щепленнями станом на початок вересня 2021 року мають Печерський, Оболонський та Святошинський райони. Слід зазначити, що всі комунальні заклади охорони здоров’я міста Києва виконали план охоплення профілактичними щепленнями за 8 місяців 2021 року, зокрема вакциновано 77,6% населення від запланованого на 2021 рік (базовий показник за 8 місяців 64%).

Загалом за січень-серпень 2021 року оцінювання здійснювалося за 10 показниками з 21. Зокрема, не здійснювалося рейтингування за 11 критеріями: за 6 щоквартальними, 2 піврічними та 2 щорічними. Сумарно за оцінюваними показниками лідером є Святошинський район, друге місце посідає Голосіївський, третє – Солом’янський райони столиці.

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

КНДУ «Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста»