Головна  →  Новини  →  11 листопада 2021

У столиці відбудеться конференція «Київ 2035. Стратегія розвитку міста»

У столиці відбудеться конференція «Київ 2035. Стратегія розвитку міста»

Міжнародна конференція, присвячена Стратегії розвитку Києва до 2035 року, відбудеться у столиці 15 грудня 2021 року. Про це повідомляє Департамент економіки та інвестицій КМДА, який є організатором заходу та координатором розробки проєкту Стратегії розвитку міста Києва до 2035 року.

За словами організаторів, економічні реалії та потреби суспільства вимагають переоцінки стратегічних пріоритетів, а низка нагальних соціальних проблем, що виникли протягом останніх років, потребує першочергового розв’язання. Зокрема, подолання пандемії COVID-19 та її наслідків. Тож Стратегія розвитку міста Києва до 2035 року має закласти міцний фундамент для подальшого розвитку столиці та підвищення рівня добробуту її жителів.

На конференції зберуться представники іноземних муніципалітетів, центральних і місцевих органів влади, бізнесу, ЗМІ, а також експерти зі сталого розвитку, урбаністи та громадські активісти.

У рамках програми відбудеться презентація проєкту Стратегії розвитку міста Києва до 2035 року, її цілей, напрямів та завдань. Окрему увагу також буде приділено механізмам взаємодії влада-громада, інструментам впливу мешканців столиці на муніципальні рішення.

Учасники заходу обговорюватимуть, зокрема, і сталий розвиток міста. Ітиметься про формування комфортного та екологічного міського простору, створення якісного економічного середовища на засадах смарт-спеціалізації, підвищення туристичної та інвестиційної привабливості міста, а також питання ефективного врядування столиці та розвитку приміської зони.

Стратегія розвитку міста Києва до 2035 року є дороговказом, що визначає пріоритети розвитку столиці та цілі, які ставить перед собою її громада.

Як наголошують організатори заходу, синергія громади, влади та бізнесу, закладена в Стратегії Києва-2035, допоможе перетворити столицю на «розумне» і зелене місто, яке гарантуватиме максимальний комфорт проживання і надаватиме широкі можливості для ведення бізнесу, а також конкурентні умови для самореалізації його жителів. Київ має стати лідером інноваційних змін в Україні, гармонійно інтегруючи пріоритети розвитку європейської столиці, центру агломерації та зручних локальних міських зон.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

КНДУ «Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста»