Головна  →  Новини  →  12 листопада 2021

19 листопада презентують проєкт Плану дій «Зелене місто» для Києва

19 листопада презентують проєкт Плану дій «Зелене місто» для Києва

19 листопада об 11:00 на платформі ZOOM для широкого кола експертів і представників громадськості презентують проєкт Плану дій «Зелене місто» для Києва.

Проєкт розроблено у співпраці з міжнародними компаніями WS Atkins International Ltd у партнерстві з Bilfinger Tebodin Україна та командою секторальних експертів у рамках Програми Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) «Зелені міста».

У рамках стратегічної оцінки проєкту документ оприлюднений для публічних консультацій. Проєкт сформовано з урахуванням зауважень та рекомендацій, отриманих під час попередніх консультацій щодо ключових екологічних та галузевих проблем, спільного бачення Зеленого міста, стратегічних цілей і пріоритетних дій.

Заключна сесія обговорення дозволить зацікавленим сторонам отримати додаткову інформацію щодо контексту Плану дій в цілому та сприятиме остаточному наданню коментарів і пропозицій на етапі громадських консультацій.

До участі запрошуються представники зацікавлених сторін проєкту: організації громадянського суспільства, що представляють інтереси громадськості відповідно до таких секторів, як: відходи, вода, енергетика, промисловість, сталий транспорт, сталий міський розвиток, екологія, адаптація та стійкість до змін клімату тощо; фахівці наукових і освітніх закладів, міжнародні організації, організації підтримки бізнесу, ЗМІ, секторальні комунальні підприємства та установи міста, відповідні департаменти КМДА.

Реєстрація на захід до 17 листопада включно – за посиланням: https://forms.gle/15s64ZDzWnmBqKFB6. Окреме посилання на вхід надійде на вказану в реєстраційній формі електронну адресу.

Після презентації усіх учасників буде запрошено надати письмові зауваження та коментарі щодо проекту Плану дій «Зелене місто» протягом наступних 2 тижнів під час громадських консультацій у рамках СЕО.

Додатково.

«План дій «Зелене місто» для міста Києва» розробляється у співпраці з міжнародними компаніями WS Atkins International Ltd у партнерстві з Bilfinger Tebodin Україна та командою секторальних експертів у рамках Програми ЄБРР «Зелені міста» за фінансової підтримки Швеції. Метою Плану є системне вирішення екологічних проблем у Києві. План дій «Зелене місто» стане інструментом залучення фінансування на довгостроковий сталий розвиток міста. У рамках Програми місто отримає фінансову підтримку ЄБРР на реалізацію першочергових ініціатив.

Нагадаємо, що Київ став 21-м містом, що приєдналося до мережі світових міст-учасників програми ЄБРР «Зелені міста» (https://www.ebrdgreencities.com/) у березні 2019 року, демонструючи прихильність до глобального порядку денного «зеленого розвитку». На сьогодні програмою охоплено понад 50 міст у країнах присутності ЄБРР.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

КНДУ «Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста»