Головна  →  Новини  →  24 грудня 2021

Затверджений перелік проєктів ДФРР направлять до Міністерства розвитку громад та територій – Микола Поворозник

Затверджений перелік проєктів ДФРР направлять до Міністерства розвитку громад та територій – Микола Поворозник

Регіональна комісія з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) в місті Києві, затвердила перелік проєктів на 2022 рік. Про це повідомив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник.

«Рішення регіональної комісії та перелік проєктів разом із відповідними документами в установленому порядку будуть направлені до Мінрегіону для проведення оцінки та підготовки пропозиції щодо розподілу коштів ДФРР на 2022 рік», – сказав Микола Поворозник.

До переліку проєктів на 2022 рік включено три перехідні проєкти:

  • реконструкція фізкультурно-оздоровчого комплексу на вулиці Райдужній, 33-А у Дніпровському районі;
  • реконструкція та технічне переоснащення полігону твердих побутових відходів № 5 в с. Пiдгiрцi Обухівського району Київської області, рекультивація ділянки № 1;
  • технічне переоснащення СП «Завод «Енергія» КП «Київтеплоенерго» на вул. Колекторній, 44 у Дарницькому районі в частині системи очищення димових газів.

Крім того, до переліку включено новий об’єкт – реконструкція з надбудовою навчально-адміністративного корпусу Київського університету ім. Бориса Грінченка на просп. Павла Тичини, 17.

За словами Миколи Поворозника, у бюджеті міста Києва та Програмі економічного і соціального розвитку м. Києва на 2022 рік виділені асигнування для забезпечення співфінансування в необхідному обсязі.

«Після прийняття закону про «Про Державний бюджет України на 2022 рік» обсяги коштів ДФРР значно зменшено, і наразі вони становлять 5,2 млрд грн. Мінрегіоном було доведено уточнений розподіл коштів ДФРР, відповідно до якого місту Києву у 2022 році передбачено 297,7 млн грн», – зазначив Микола Поворозник.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

КНДУ «Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста»