Головна  →  Новини  →  31 серпня 2023

На проєктування будівництва та капітальні ремонти укриттів у закладах освіти додатково спрямують майже 133 мільйони гривень

На проєктування будівництва та капітальні ремонти укриттів у закладах освіти додатково спрямують майже 133 мільйони гривень

На проєктування будівництва та капітальні ремонти укриттів у закладах освіти додатково спрямують майже 133 мільйони гривень. Відповідні зміни до Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2021-2023 роки на поточний рік ухвалили депутати Київської міської ради під час засідання. Про це повідомляє Департамент економіки та інвестицій міста Києва.
Так, на проєктування будівництва споруд цивільного захисту населення в десяти районах міста спрямують 91 мільйон гривень. На капітальні ремонти існуючих укриттів, що розташовані у школах, дитячих садках, гуртожитках та закладах професійно-технічної освіти, буде виділено 41,6 мільйона гривень.
Окрім того, у межах внесених змін до Програми на 2023 рік Київрада також збільшила фінансування міської цільової програми «Захисник Києва» на 2022-2024 роки на 100 млн гривень. Це дозволить посилити обороноздатність та безпеку у столиці.

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

КНДУ «Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста»