Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Департамент економіки та інвестицій виконавчого органу київської міської ради (київської міської державної адміністрації)
офіційний вебпортал

Зміни до Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2024-2026 роки в частині 2025 року презентовано на Тристоронній соціально-економічній раді

Опубліковано 20 грудня 2024 року о 11:06
фото

Враховуючи, що збройна агресія росії проти України продовжується, діяльність міської влади у 2025 році, як і цього року, буде зосереджена на підтримці обороноздатності, захисті та протидії збройній агресії російської федерації, а також на забезпеченні безпечних умов проживання і перебування в місті. Крім того, значна увага приділятиметься забезпеченню безперебійного та надійного функціонування усіх систем життєзабезпечення, зокрема убезпеченню, захисту та енергонезалежності об’єктів критичної інфраструктури.

Про це на засіданні Київської міської тристоронньої соціально-економічної ради повідомив перший заступник директора Департаменту Вячеслав Панченко, презентуючи зміни до Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2024-2026 роки в частині 2025 року.

Він також зазначив про те, що у 2025 році місто Київ також працюватиме над створенням зручного, зручного, безпечного та інклюзивного міського простору в усіх сферах життєдіяльності міста, зокрема для осіб з інвалідністю, учасників / учасниць бойових дій та постраждалих внаслідок збройної агресії російської федерації, а також забезпечуватиме надання якісних публічних послуг в умовах воєнного стану.

Особлива увага буде приділена комплексній підтримці та адаптації учасників/учасниць бойових дій і внутрішньо переміщених осіб, створенні умов для їх реінтеграції у соціум, наданні соціальних, медичних і реабілітаційних послуг.

У 2025 році Програмою на капітальні видатки передбачено 14 млрд 081,6 млн грн, з них на:

  • капітальні вкладення – 4 млрд 047,6 млн грн
  • капітальний ремонт– 10 млрд 034 млн грн

Вячеслав Панченко також повідомив, що у наступному році видатки спрямовуються на реалізацію проєктів в галузях, зокрема:

  • транспорт, транспортна інфраструктура та дорожнє господарство - 4,95 млрд грн,
  • житлово-комунальне господарство - 4,77 млрд грн,
  • освіта - 2,64 млрд грн,
  • охорона здоров’я – 980 млн грн,
  • соціальний захист - 397,2 млн грн,
  • фізична культура і спорт - 133,5 млн грн,
  • культура і мистецтво - 117,7 млн грн.

Асигнування передбачаються на продовження реалізації важливих інфраструктурних проєктів, забезпечення відновлення об’єктів інфраструктури, пошкоджених внаслідок військових дій, спричинених збройною агресією російської федерації, облаштування захисних споруд цивільного захисту, створення безбар`єрного середовища, проведення енергозберігаючих заходів, а також розв’язання інших нагальних соціально-економічних проблем міста та забезпечення сталого функціонування міського господарства.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux